You have no items in your shopping cart.

Subtotal: $0.00

لوازم یدکی میتسوبیشی

امروزه ماشین در زندگی افراد همانند خانه دوم برای افراد جامعه ماشین سوار ترقی میشود پس نیاز به تعویض لوازم یدکی میتسوبیشی و قطعات ماشین یک امر طبیعی محسوب میشود.در این حیطه گروه کاری مکانیک ها با داشتن تخصص خودرو می توانند این قطعلت یدکی ماشین ها رو برای افراد تعویض و یا تعمیر کنند.

لوازم یدکی - لوازم یدکی کاپرا - لوازم یدکی - لوازم یدکی میتسوبیشی - لوازم یدکی وینگل|لوازم کاپرا

فروش لوازم یدکی انواع خودرو ها و ماشین های ون،کاپرا،وینگل-لوازم یدکی ایرانمهر تمامی لوازم میتسوبیشی اصلی این نوع برند خودروها رو به فروش میرساند وب سایت لوازم یدکی ایرانمهر تمامی لوازم وینگل و لوازم ون و لوازم یدکی کاپرا،وانت وینگل،انواع ون را با عکس و مشخصات ویژه هر قطعه به نمایش میگذارد تا مشتریان بتوانند قطعات و لوازم را درون سایت مشاهده کنند و برای خرید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایند.

قطعات و لوازم موتوری-قطعات و لوازم بدنه-لوازم یدکی میتسوبیشی-لوازم میتسوبیشی | کاپرا | وینگل | ون

لوازم یدکی میتسوبیشی

لوازم میتسوبیشی فابریک را شما میتوانید از فروشگاه ایرانمهر خریداری کنید چرا که لوازم میتسوبیشی معروف به قطعات با طول عمری بیشتر نسبت به لوازم یدکی های دیگر خودروها را دارد پس با ما تماس بگیرید و با کیفیت ترین و با مناسب ترین قیمت محصول و قطعه مورد نظر را خریداری کنید.

لوازم یدکی ون-نمایندگی ون دلیکا

لوازم یدکی ون-نمایندگی ون دلیکا شما میتوانید تمامی قطعات لوازم یدکی ون دلیکا را از ما خریداری کنید چرا که نمایندگی ون در سراسر ایران میباشد و میتوانید لوارم ینده و لوازم موتوری را با نازل ترین قیمت و جنس شرکتی تحویل بگیرید

قیمت : مشتریان گرامی جهت اطلاع از قیمت لوازم یدکی ون با ما تماس بگیرید. 021-33914722 - 09127002904

فروش لواز یدکی انواع ماشین های میتسوبیشی - لوازم ون - لوازم کاپرا - لوازم وینگل

فروش لوازم یدکی میتسوبیشی - لوازم یدکی وینگل - لوازم یدکی کاپرا - لوازم یدکی جک تی 8

 

لوازم یدکی میتسوبیشی در تهران بازار چراغ برق : در مورد لوازم یدکی به قطعات و لوازمی می گویند که در هنگام خرابی قطعات اصلی خودرو جایگزین آن‌ها می‌شود تا خودرو بتواند به فعالیت خود را حرکت ادامه دهد.لوازم یدکی باید متناسب با نوع و مدل خودرو باشد قطعات کیفیت قطع کیفیت قطعات و همین طور کارآیی‌ها فاکتور مهمی است که باید برای خودرو در نظر گرفته شود. لوازم یدکی باید به شکل صحیح در سر جای خود قرار بگیرند ودر صورتی این روند به درستی انجام بشود هرچند لوازم یدکی اصلی باشند ، باز هم نمی‌توانند کار خود را به درستی انجام بدهد.

جلوبندی خودرو میتسوبیشی در بازار : در حقیقت جلوبندی خودرو شامل قسمت جلویی و زیرین خودرو می باشد که ارتباط نزدیکی با سیستم تعلیق خودرو دارد که سبب حفظ تعادل خودرو در حال حرکت و حتی در حالت سکون میشود. اجزای این قسمت شامل : چرخ ها و اجزای مربوط به آن، سیستم تعلیق ، فنر و کمک فنرها ، فرمان و میل فرمان ، سیبک ، سگ دست ، شغال دست ، بلبرینگ ، اکسل ، رام ، طبق ها ،میل موج گیر یا میل تعادل است.

قیمت جلوبندی در لوازم یدکی میتسوبیشی : هریک از قطعات قسمت جلوبندی در بازار با وجود برندها و انواع مختلف قیمت آنها نیز متغیر است .بنابراین قیمت این قطعات در درجه دوم قرار دارد در واقع اهمیت بالای کیفیت قطعات، از جمله قطعات جلوبندی است.

لیست قطعات جلوبندی میتسوبیشی : هریک از فروشنده های لوازم یدکی در بازار برای خود یک لیست از قطعات تهیه کرده اند که براساس آن در زمانی که خرید برای خرید این قطعات به فروشگاه مراجعه می کنند این لیست را همراه با قیمت آنها در اختیار خریددار قرار می دهند. در این مواقع مصرف کنندگان راحت می تواند قطعاتی که می خواهند تهیه و با قیمت مناسب خریدداری کند.

لوازم موتوری میتسوبیشی در لوازم یدکی میتسوبیشی : بسیاری از قطعات خودرو در قسمت موتور وجود دارد موتور خودرو قسمت های متفاوت و مختلف و پیچیده‌ای دارد که بی نظمی در هر بخش از اجزای خودرو، باعث آسیب دیدن دیگر بخش‌ها نیز می شود. برخی از لوازم موتور خودرو عبارتند از : بلوک سیلندر ، سیلندر، سرسیلندر، واشر سرسیلندر، بوش سیلندر، واتر پمپ، سوپاپ ، شمع ، تسمه تایم ، میل لنگ، میل بادامک، فلایویل، شاتون، فنر سوپاپ، موتور استارت، توربو شارژ، رینگ پیستون و سوپاپ پی سی وی. لوازم بدنه میتسوبیشی : لوازم بدنه خودرو از قسمت های بسیار مختلف و متنوعی تشکیل شده است. در حقیقت هر اندازه بدنه از لحاظ کیفیت بالاتر و خوش ساخت باشد ،در مواقع تصادفات آسیب کم تری به خودرو وارد می شود.پس اهمیت بدنه خودرو در تصادفات مشخص می گردد . به طوری که طراحی و ساختار بدنه خودرو در روی سرعت، شتاب و بسیاری از موارد دیگر خودرو اثر مستقیم داشته و به همین خاطر است که خودرو سازان سرمایه ی بسیار زیادی خرج طراحی و لوازم بدنه می کنند.

قیمت لوازم یدکی میتسوبیشی در ایران، به خاطر نوسانات موجود با افزایش و کاهش‌های زیادی همراه است.علت این امر به خاطر نرخ ارز در بازار است که تاثیر زیادی در بالا رفتن قیمت قطعات خودرو دارد.البته اینکه تولید داخلی کیفیت خوبی ندارند و قطعات وارداتی از چین و دیگر کشورها نیز ازکیفیت پایین‌تری برخوردار هستند باعث افزایش بیشتر قیمت لوازم یدکی شده است . بنابراین بالا رفتن قیمت خودرو و در مقابل افزایش قیمت لوازم یدکی میتسوبیشی و لوازم یدکی دیگر خودروها سبب شده است که قدرت خرید خودرو در بین مردم کمتر شود. در واقع وجود لوازم یدکی میتسوبیشی اصل و فابریکی خود خودرو تا حدودی زیادی در بازار کم و بیش وجود دارد که آنها را می توان با قیمت بالا و یا پایین خریدداری کرد . البته قطعات مشابه نیز وجود دارد که کارایی کمتری نسبت به قطعات اصلی داشته و از قیمت پایین تری نیز برخوردار است. پس همواره سعی کنید قطعات اصلی را تهیه و در خودرو نصب کنید تا هم سلامت خودرو و هم سرنشینان تضمین گردد.

 

 

قطعات یدکی ماشین-لوازم یدکی ماشین-لوازم یدکی-لوازم خودرو-قطعه یدکی

فروش لوازم یدکی میتسوبیشی انواع خودرو ها و ماشین های ون،کاپرا،وینگل-لوازم یدکی ایرانمهر تمامی لوازم میتسوبیشی اصلی این نوع برند خودروها رو  به فروش میرساند وب سایت لوازم یدکی ایرانمهر تمامی لوازم وینگل و لوازم ون و لوازم یدکی کاپرا،وانت وینگل،انواع ون را با عکس و مشخصات ویژه هر قطعه به نمایش میگذارد تا مشتریان بتوانند قطعات و لوازم را درون سایت مشاهده کنند و برای خرید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایند.سید مجید قهاری مدیریت این فروشگاه رو برعهده دارد.

لوازم میتسوبیشی,لوازم یدکی میتسوبیشی, را در بازار چراغ برق بخرید و با ضمانت بهترین قیمت و کیفیت فروشگاه ایرانمهر 

توضیحات مربوط ویکی پدیا در مورد میتسوبیشی که در قسمت زیر مشاهده میکنید :

 

 

میتسوبیشی

 

 

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
میتسوبیشی
نوع شرکت سهامی خاص
صنعت خوشه‌ای
بنا نهاده 1870
بنیانگذاران ایواساکی یاتارو
دفتر مرکزی توکیو، ژاپن
محدودهٔ فعالیت جهانی
افراد کلیدی کن کوبایاشی
(مدیرعامل)
محصولات معدن
کشتی‌سازی
مخابرات
خدمات مالی
بیمه
الکترونیک
صنعت خودروسازی
صنایع سنگین
سوخت سنگواره‌ای
املاک و مستغلات
مواد شیمیایی
درآمد افزایش 248٫6 میلیارد دلار (2010)
سود افزایش 7٫2 میلیارد دلار (2010)
تعداد کارکنان 350،000 نفر (2010)
شرکت‌های وابسته گروه مالی میتسوبیشی یواف‌جی
شرکت میتسوبیشی
صنایع سنگین میتسوبیشی
نیکون
شرکت آساهی گلس
نیپون اویل
میتسوبیشی الکتریک
میتسوبیشی کمیکال
جی‌اکس هولدینگز
میجی یاسودا لایف
میتسوبیشی موتورز
میتسوبیشی استیت
توکیو مارین
میتسوبیشی پیپر
ابرشرکت چیودا
کیرین
میتسوبیشی فوسو
میتسوبیشی متریالز
نیپون یوسن
میتسوبیشی لجستیک
وبگاه
تصویری از شرکت میسوبیشی

میتسوبیشی (به ژاپنی三菱グループشرکت خوشه‌ای ژاپنی است، که مالکیت شمار بسیاری از شرکت‌های فعال در صنایع مختلف را برعهده دارد.

گروه میتسوبیشی نخست در قالب یک شرکت ترابری، توسط ایواساکی یاتارو (1834-1885) در سال 1870 تاسیس شد. Mitsubishi، کلمه‌ای ترکیبی از دو واژهٔ Mitsu به معنی «سه» و Hishi به معنی الماس تشکیل شده است.[1]

هم‌اکنون شرکت‌های تابعه میتسوبیشی، در عرصه‌های معدن، کشتی‌سازی، مخابرات، خدمات مالی، بیمه، الکترونیک، صنعت خودروسازی، املاک و مستغلات، صنایع سنگین، صنایع نفت و گاز و صنایع شیمیایی فعالیت می‌نمایند.

از شرکت‌های زیرمجموعه میتسوبیشی می‌توان به: گروه مالی میتسوبیشی یواف‌جی، شرکت میتسوبیشی، صنایع سنگین میتسوبیشی، نیکون، شرکت آساهی گلس، نیپون اویل، میتسوبیشی الکتریک، میتسوبیشی کمیکال، جی‌اکس هولدینگز، میجی یاسودا لایف، میتسوبیشی استیت، توکیو مارین، میتسوبیشی پیپر، چیودا، کیرین، میتسوبیشی فوسو، میتسوبیشی متریالز، نیپون یوسن، میتسوبیشی لجستیک و میتسوبیشی موتورز اشاره کرد.

خودروهای این شرکت دارای شهرت جهانی است و مدل‌های لنسر، پاجرو و گالانت آن شناخته‌شده‌تر از بقیه هستند. سابقهٔ خودروسازی در میتسوبیشی به سال 1871 میلادی برمی‌گردد. زمانی که شرکت کشتی‌سازی میتسوبیشی خودروی مدل «آو» نخستین خودرو تولیدی ژاپن را به بازار عرضه کرد. در طول جنگ جهانی دوم، هواپیماهای میتسوبیشی زیرنظر جیرو هوریکوشی ساخته می‌شد.

شرکت میتسوبیشی در جریان جنگ جهانی دوم از اسرای نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به‌عنوان نیروی کار اجباری استفاده می‌کرد.[2]

قیمت انواع لوازم یدکی مذکور : مشتریان گرامی جهت اطلاع از قیمت لوازم یدکی ون با ما تماس بگیرید. 021-33914722 - 09127002904

کیفیت لوازم یدکی و قطعات یدکی ماشین خود ضمانت و اطمینان را برای مشتریان به همراه دارد


لوازم یدکی میتسوبیشی - لوازم یدکی وینگل|لوازم کاپرا

میتسوبیشی (به ژاپنی: 三菱グループ) شرکت خوشه‌ای ژاپنی است، که مالکیت شمار بسیاری از شرکت‌های فعال در صنایع مختلف را برعهده دارد.
گروه میتسوبیشی نخست در قالب یک شرکت ترابری، توسط ایواساکی یاتارو (۱۸۳۴-۱۸۸۵) در سال ۱۸۷۰ تأسیس شد. میتسوبیشی به معنای سه لوزی (الماس) است.
هم‌اکنون شرکت‌های تابعه میتسوبیشی، در عرصه‌های معدن، کشتی‌سازی، مخابرات، خدمات مالی، بیمه، الکترونیک، صنعت خودروسازی، املاک و مستغلات، صنایع سنگین، صنایع نفت و گاز و صنایع شیمیایی فعالیت می‌نمایند. از شرکت‌های زیرمجموعه میتسوبیشی می‌توان به: گروه مالی میتسوبیشی یواف‌جی، شرکت میتسوبیشی، صنایع سنگین میتسوبیشی، نیکون، شرکت آساهی گلس، نیپون اویل، میتسوبیشی الکتریک، میتسوبیشی کمیکال، جی‌اکس هولدینگز، میجی یاسودا لایف، میتسوبیشی استیت، توکیو مارین، میتسوبیشی پیپر، چیودا، کیرین، میتسوبیشی فوسو، میتسوبیشی متریالز، نیپون یوسن، میتسوبیشی لجستیک و میتسوبیشی موتورز اشاره کرد. خودروهای این شرکت دارای شهرت جهانی است و مدل‌های لنسر، پاجرو و گالانت آن شناخته‌شده‌تر از بقیه هستند. سابقه خودروسازی در میتسوبیشی به سال ۱۸۷۱ میلادی برمی‌گردد. زمانی که شرکت کشتی‌سازی میتسوبیشی خودروی مدل «آو» نخستین خودرو تولیدی ژاپن را به بازار عرضه کرد. در طول جنگ جهانی دوم، هواپیماهای میتسوبیشی زیرنظر جیرو هوریکوشی ساخته می‌شد. شرکت میتسوبیشی در جریان جنگ جهانی دوم از اسرای نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به عنوان نیروی کار اجباری استفاده می‌کرد.[۱] منابع